Centrum Nauki Experyment

Centrum Nauki Experyment (al. Zwycięstwa 96/98) to miejsce, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli stają się nauczycielami sami dla siebie. Sami, na ok. 30 stanowiskach uszeregowanych w grupy tematyczne: Człowiek, Środowisko, Dźwięki, Fizyka i Optyka, przy pomocy prostych w użyciu i bezpiecznych urządzeń mogą przeprowadzić eksperymenty, jakich wyniki dają im odpowiedź na zawiłe pytania dotyczące natury otaczającego świata.

Dodaj opinię

Trudno o ciekawsze miejsce do poszerzania swoich zainteresowań. Placówka ewidentnie - i zgodnie ze swoją nazwą - stawia na przyswajanie wiedzy przez samodzielne przeprowadzania doświadczeń, zamiast przesiadywania na nudnych wykładach. Wszystkie eksperymenty przeprowadza się prosto, bezpiecznie i przyjemnie na 30 stanowiskach z 4 kategorii tematycznych.

KM Studio może wykonać film z Centrum Nauki Experyment kamerzysta Wrocław

Centrum Nauki Experyment adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Centrum Nauki Experyment , zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Centrum Nauki Experyment .
Ceny biletów / cennik wejść do Centrum Nauki Experyment . Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 9-12 zł
    Centrum Nauki Experyment cena biletu ulgowego: 9-12 zł
  • 17-20 zł
    Centrum Nauki Experyment cena biletu normalnego: 17-20 zł
  • 50-82 zł
    Centrum Nauki Experyment cena biletu rodzinnego: 50-82 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Centrum Nauki Experyment opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij