Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA

Zapraszamy do Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA, gdzie w ofercie można znaleźć przede wszystkim szkółkę nurkowań rekreacyjnych oraz technicznych. Ale także wakacyjne kursy - pierwsze kroki w podwodnym świecie czy bardziej zaawansowane kursy wrakowe. TICADA to zespól profesjonalnych instruktorów ale przede wszystkim pasjonatów nurkowania, dzięki nauka będzie czystą przyjemnością.

Dodaj opinię

Ticada dysponuje bardzo rozbudowaną ofertą lekcji, kursów i wyjazdowych wypraw. Zajęcia odbywają się w wielu różnych miejscach, od szkolnych pływalni po morskie głębie w egzotycznych krajach. Nauka i doskonalenie się w nurkowaniu to tylko część propozycji dla dzieci, dorosłych i grup. Centrum prowadzi też szkolenia pierwszej pomocy i tradycyjnego pływania.

Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij