CK Bowling

Kręgielnia wraz z przyległościami, jakich zwykło się oczekiwać po przybytkach tego rodzaju. CK Bowling na południowo-zachodnich przedmieściach Gdańska zapewnia przede wszystkim nieskrępowaną zabawę towarzyską.

O ile o towarzystwo należy zadbać we własnym zakresie, tak już szereg rozrywek gwarantuje klub CK Bowling. Główna atrakcja to oczywiście kręgielnia - cztery pełnowymiarowe tory, wraz z niezbędnym zapleczem technologicznym i przyjemnymi dodatkami w rodzaju fantazyjnego oświetlenia. Ciekawostką są specjalne “smoki”, służące do pomagania dzieciom w precyzyjnym rzucaniu ciężką kulą.

Poza grą w kręgle CK Bowling w Gdańsku oferuje jeszcze dwa stoły bilardowe, dwie gry z piłkarzykami stołowymi oraz rzutki. Jak to w większości kręgielni, jest też bar - serwujący przede wszystkim soki i inne napitki - oraz kącik telewizyjny, gdzie dominują transmisje z dużych wydarzeń sportowych. Wystrój lokalu generalnie nawiązuje do jedynej w swoim rodzaju stylistyki lat ‘60 XX wieku.

Rzecz jasna CK Bowling posiada także specjalną ofertą dla grup na imprezy firmowe, integracyjne, urodzinowe itd.

Dodaj opinię

Cennik gry w kręgle (1 tor na godzinę dla maks. 6 osób) w gdańskim CK Bowling:

  • od poniedziałku do czwartku - do 16:00 po 25 zł, od 16:00 do 22:00 po 40 zł
  • w piątki - do 16:00 po 35 zł, od 16: do 18:00 po 55 zł, od 18:00 do 24:00 po 65 zł
  • w soboty - do 16:00 po 50 zł, od 16: do 18:00 po 60 zł, od 18:00 do 24:00 po 65 zł
  • w niedziele i święta - do 16:00 po 45 zł, od 16:00 do 21:00 po 50 zł

Wypożyczenie specjalnego, antypoślizgowego obuwia - 2 zł/para (jednorazowe skarpetki gratis)

Gra w bilarda - 10 zł 30 minut albo 16 zł 60 minut

Gra w Dart-automat - od 1 zł

Gra w piłkarzyki - 2 zł za mecz

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Klasyczna kręgielnia jak się patrzy. CK Bowling, urządzone w stylu lat ‘60 XX wieku, posiada 4 pełnowymiarowe tory do gry w kręgle - wraz z całym zapleczem technologicznym. I na tym nie koniec atrakcji, do dyspozycji gości są jeszcze stoły bilardowe, piłkarzyki czy tarcze do darta. A także transmisje wydarzeń sportowych i bar z odpowiednim do okoliczności menu.

CK Bowling adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do CK Bowling, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem CK Bowling.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do CK Bowling. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-65 zł
    CK Bowling cena biletu normalnego: 25-65 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: CK Bowling opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij