Gdańska Akademia Tenisowa

Centrum tenisowe na terenie gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Gdańska Akademia Tenisowa to klub licencjonowany przez Polski Związek Tenisowy. Przekłada się to m.in. na kwalifikacje pracujących tutaj instruktorów dla dzieci i młodzieży czy organizację turniejów dla amatorów - we wszystkich kategoriach wiekowych.

Z punktu widzenia turystów odpoczywających nad morzem to nie “znak jakości” PZT będzie najważniejszy, a infrastruktura sportowa. Tę Gdańska Akademia Tenisowa posiada na całkiem niezłym poziomie. Podstawę stanowi rzecz jasna 7 kortów tenisowych - 2 typu halowego oraz 5 boisk pod chmurką. Wszystkie pełnowymiarowe, z ziemną nawierzchnią z czerwonej mączki.

Jest więc gdzie pograć, jest też gdzie odpocząć i zrelaksować się po wysiłku. Spory budynek klubowy Gdańskiej Akademii Tenisowej posiada własną kawiarenkę, kameralną salę do ćwiczeń oraz stosowne zaplecze socjalne. To jest szatnie, prysznice i toalety.

Dodaj opinię

Cennik Gdańskiej Akademii Tenisowej na kortach AWFiS w Gdańsku:

  • od poniedziałku do piątku do 14:00 - 25 zł/h
  • od poniedziałku do piątku po 14:00 - 30 zł/h
  • w soboty i niedziele - 30 zł/h

Karnety na 11 godzin (10 + 1h gratis)

  • od poniedziałku do piątku do 14:00 - 250 zł
  • od poniedziałku do piątku po 14:00 - 300 zł
  • w soboty i niedziele - 300 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Centrum tenisowe funkcjonujące w ogromnym kompleksie sportowym gdańskiego AWFiS-u. Sam klub posiada licencję PZT, co powinno sporo mówić na temat kompetencji pracujących tutaj trenerów. Jeśli chodzi o infrastrukturę sportową, Gdańska Akademia Tenisowa dysponuje 7 kortami ziemnymi (w tym 2 halowe). Nie brakuje przy tym stosownie wyposażonego budynku socjalnego.

Gdańska Akademia Tenisowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Gdańska Akademia Tenisowa, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Gdańska Akademia Tenisowa.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Gdańska Akademia Tenisowa. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-30 zł
    Gdańska Akademia Tenisowa cena biletu normalnego: 25-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Gdańska Akademia Tenisowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij