Golf Park City

Miłośnicy golfa mają do wyboru kilka pól golfowych w okolicach Gdańska. Jedno z nich Golf Park Gdynia City znajduje się w Gdyni. Golf Park Gdynia (ul. Spółdzielcza 2) nie jest profesjonalnym, pełnowymiarowym polem golfowym, ale raczej miejscem gdzie każdy może nauczyć się i potrenować golfa. Pole zajmuje powierzchnię 2 ha, znajduje się przy nim budynek klubu golfowego z wypożyczalnią sprzętu, salą dydaktyczną do nauki zasad gry oraz zapleczem gastronomicznym a także parking na ok. 30 samochodów.

Dodaj opinię

Golf Park City w Gdyni to rozbudowana placówka treningowa, dysponująca zaawansowanymi symulatorami oraz strzelnicą typu “driving range”. Kolejne kursy pozwolą zdobywać wymagane przez część klubów licencje i poprawiać umiejętności. W sam raz na rozgrzewkę przed wyprawą na jedno z pełnowymiarowych pól golfowych pod Trójmiastem, np. w Postołowie albo Tokarach.

Golf Park City adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Golf Park City, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Golf Park City.
Ceny biletów / cennik wejść do Golf Park City. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50-70 zł
    Golf Park City cena biletu normalnego: 50-70 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Golf Park City opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij