Hala kartingowa

Tor wyścigowy w podziemiach kinowego multipleksu. Taka lokalizacja wprawdzie trochę ogranicza wyobraźnię w temacie uczestnictwa w najbardziej prestiżowych seriach motorsportu, ale za to obiekt działa przez okrągły rok, bez względu na warunki pogodowe. Dzięki temu tor gokartowy Indoorkarting w Gdańsku to znakomite miejsce dla wszystkich, którzy czują nieodpartą ochotę sportowo poszaleć za kółkiem.

Hala zajmuje powierzchnię 3600 m² (wymiary 80×45 m), natomiast długość toru wynosi od 420 do 450 metrów - wszystko zależy od od konfiguracji. Całość jest rzecz jasna odpowiednio zabezpieczona, a w trakcie jazdy należy stosować się do ściśle określonych procedur i sygnalizacji flagowo-świetlnej. Nie brakuje elektrycznego systemu pomiaru czasu, który pozwala wszystkim na bieżąco sprawdzać i porównywać kolejne okrążenia. Oczywiście pomiary schodzą na drugi plan, kiedy na torze trwa zacięta rywalizacja koło w koło.

Przy okazji wizyty w gdańskiej hali kartingowej warto jeszcze zwrócić uwagę na park maszyn. Kierowcy mają tutaj do dyspozycji pojazdy marki Sodi GT5 - z silnikami Hondy o pojemności 200 CC i mocy 6,5 KM) - oraz nieco słabsze (120 CC, 4 KM), przeznaczone przede wszystkim dla dzieci gokarty Caroli Mini Hammer.

Dodaj opinię

Ceny na torze Indoorkarting:

  • jazdy 8-minutowe: poniedziałek-czwartek 25 zł, piątek-niedziela 30 zł
  • voucher na 10 minut jazdy: 30 zł
  • jazdy 25-minutowe: poniedziałek-czwartek 55 zł, piątek-niedziela 65 zł
  • karnet na 12 jazd 8-minutowych w dowolny dzień tygodnia: 250 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Całoroczny tor gokartowy, gdzie miłośnicy wyścigów mogą trochę poszaleć bez względu na pogodę czy porę roku. Obiekt Indoorkarting mieści się w podziemiach kinowego multipleksu, dobrze zabezpieczony tor ma 420-450 m długości, w zależności od konfiguracji. Miłośnicy kartingu mają tutaj do dyspozycji dwa typy pojazdów - w tym dla dzieci - i elektroniczny system pomiaru czasów okrążeń.

Hala kartingowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Hala kartingowa, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Hala kartingowa.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Hala kartingowa. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-65 zł
    Hala kartingowa cena biletu normalnego: 25-65 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Hala kartingowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij