Korty tenisowe Podleśna

Mały, ale za to malowniczo położony ośrodek sportowy. Korty tenisowe Podleśna w Gdańsku mieszczą się bowiem nieopodal serca pięknego Parku Jaśkowej Doliny. Wiosną i latem cała okolica kwitnie, zieleń cieszy oczy… ale przecież tenisiści nie mają czasu na oglądanie widoczków, nieprawdaż?

Na miłośników białego sportu czekają tutaj 4 korty ziemne. Pełnowymiarowe, aczkolwiek wyznaczone jeden obok drugiego na dużym placu (bez jakiegokolwiek odgrodzenia). Nawierzchnię na kortach tenisowych Podleśna stanowi czerwona, ceglana mączka. Wokół całego terenu ustawiono szereg lamp, pozwalających na rozgrywanie meczów bądź treningi na długo po zachodzie słońca.

Nie zaszkodzi zaznaczyć, że na terenie obiektu panuje niemal kompletna samoobsługa. Gracze sami przygotowują i sprzątają po sobie kort - i wlicza się to w czas wynajmu. Obsługa kortów może pomóc przy naciągu i wyważeniu rakiet.

Dodaj opinię

Ceny wynajmu kortów Podleśna w Gdańsku:

  • 15 zł/h od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-15:00
  • 25 zł/h od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-24:00
  • 20 zł/h w soboty, niedziele i święta
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Obiekt sportowy w samym środku rozległego, pełnego malowniczej roślinności parku. Okoliczności przyrody w otoczeniu gdańskich kortów tenisowych niewątpliwie zachęcają do wytężonego wysiłku. Pod względem czysto sportowym ośrodek dysponuje 4 kortami ziemnymi o nawierzchni ceglanej, usytuowanych jeden obok drugiego bez odgrodzenia oraz sztucznym oświetleniem.

Korty tenisowe Podleśna adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty tenisowe Podleśna, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty tenisowe Podleśna.
Ceny biletów / cennik wejść do Korty tenisowe Podleśna. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-25 zł
    Korty tenisowe Podleśna cena biletu normalnego: 15-25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty tenisowe Podleśna opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij