Krzywy Domek

Krzywy Domek to budynek powstały 2003 roku, mieszczący się u zbiegu ulic Jana Jerzego Haffnera oraz Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. To jedno z bardziej rozpoznawalnych miejsc w Trójmieście. Przechodząc obok nie sposób nie zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia.

Wewnątrz sopockiego Krzywego Domku znajdują się m.in.:

  • sklepy,
  • kawiarnie,
  • puby,
  • restauracje,
  • siedziby międzynarodowych firm.
Dodaj opinię

Architektoniczna niezwykłość - w jak najbardziej pozytywnym sensie. Konstrukcja wygląda tak, jakby ktoś przeniósł do materialnej rzeczywistości odbicie “normalnej” kamienicy w krzywym zwierciadle z gabinetu osobliwości. Wewnątrz Krzywego Domku mieszczą się zdecydowanie tradycyjniejsze w formie sklepiki, restauracje, kawiarenki, puby oraz pomieszczenia biurowe.

KM Studio może wykonać film promocyjny Promenady w Świnoujściu kamerzysta Wrocław

Krzywy Domek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Krzywy Domek, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Krzywy Domek.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Krzywy Domek opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij