Łysa Góra

Łysa Góra to miejsce doskonale nadające się dla turystów chcących spędzić aktywnie czas na przejażdżkach rowerowych, jak również dla spacerowiczów. Idealne na zaczerpnięcie odrobiny spokoju i świeżego powietrza.

Zimą, Łysa Góra oblegana jest przez zwolenników sportów zimnowych, szczególnie narciarzy. Specjalnie dla nich został utworzony leśny wyciąg narciarski. Stok ratrakowany, wyposażony w system sztucznego naśnieżania oraz sztuczne oświetlenie. Parametry wyciągu: 286 m długości, różnica wysokości (stacja dolna górna) 39 m.

Wierzchołek Łysej Góry znajduje się na wysokości 110 m n.p.m. W międzyczasie można wstąpić do kawiarni znajdującej się na wzgórzu.

Dodaj opinię

Cennik na stacji narciarskiej Łysa Góra Sopot:

  • 2 zł za jeden zjazd
  • przy wykupieniu większego karnetu gratisowe zjazdy
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Latem - przyjemny i zaciszny zakątek, idealny dla rowerzystów i spacerowiczów. Natomiast zimą staje się narciarskim centrum Sopotu. Szczyt Łysej Góry znajduje się na wysokości 110 m n.p.m., a nachylenie i inne naturalne warunki pozwoliły wytyczyć stok o długości niespełna 300 m. Na miejscu znajdują się wypożyczalnia sprzętu, szkółka narciarska oraz restauracja.

Łysa Góra adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Łysa Góra, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Łysa Góra.
Ceny biletów / cennik wejść do Łysa Góra. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 2 zł
    Łysa Góra cena biletu normalnego: od 2 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Łysa Góra opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij