Łyżwiarstwo

Na łyżwach przez cały rok można pojeździć w mieście na 2, pełnowymiarowych, krytych lodowiskach w Hali Sportowo-Widowiskowej „Olivia” (ul. Bażyńskiego 1). Są one otoczone trybunami na 3867 i 800 osób. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia oraz ostrzarnia łyżew, bar i restauracja oraz sklepy ze sprzętem sportowym. Przed halą mieści się parking.

Pełnowymiarowym jest również Lodowisko Miejskie (Plac Zebrań Ludowych przy Bramie Oliwskiej). Znajduje się ono pod ogromną, dmuchaną halą. Funkcjonuje w sezonie od 10 listopada, przy temperaturach do 10ºC.

Działa przy nim wypożyczalnia i ostrzarnia łyżew oraz niewielki bufet, a przed halą mieści się parking. Chętni mogą skorzystać z organizowanych na lodowisku kursów jazdy na łyżwach, tańca synchronicznego i curlingu.Dodaj opinię

Miłośnicy ślizgania się na płozach mają co najmniej 2 bardzo dobre opcje - lodowisko miejskie niedaleko Bramy Oliwskiej oraz słynną gdańską Halę Olivia. W pierwszym przypadku można jeździć w hali pneumatycznej zimą, przy temperaturze poniżej 10ºC, w tym drugim pogoda nie gra roli. Za to w Olivii regularnie odbywają się zawody sportowe w różnych dyscyplinach.

Łyżwiarstwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Łyżwiarstwo, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Łyżwiarstwo.
Ceny biletów / cennik wejść do Łyżwiarstwo. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5-9 zł
    Łyżwiarstwo cena biletu ulgowego: 5-9 zł
  • 11 zł
    Łyżwiarstwo cena biletu normalnego: 11 zł
  • 29 zł
    Łyżwiarstwo cena biletu rodzinnego: 29 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Łyżwiarstwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij