Monciak

Potocznie mówi się na to miejsce Monciak. To słynny deptak w Sopocie, liczący ponad 600 m długości, bezpośrednio prowadzący do molo i rozciągający się wzdłuż ulicy Bohaterów Monte Cassino. Latem jest to centrum miasta, tętniące życiem, którym chętnie spacerują turyści.

Miejsce urzeka zabytkowymi kamienicami, stylowymi knajpkami, jak również galeriami do których warto zajrzeć. Przechodząc Monciakiem, nie sposób odmówić sobie zrobienia pamiątkowego zdjęcia, wypicia kawy w przytulnej kawiarni, czy też nabycia pamiątki z Sopotu.

To jedyny w swoim rodzaju deptak, któremu podobnego trudno szukać w okolicy.

Dodaj opinię

Słynny na cały kraj - z najróżniejszych powodów - sopocki deptak. Główna aleja spacerowa kurortu ma powyżej 600 metrów długości. Na turystów (i miejscowych) co krok czekają wszelkiego gatunku sklepy, restauracje, kawiarnie, stoiska z pamiątkami, rzeźby i pomniki uliczni artyści etc. Administracyjnie rzecz biorąc, Monciak to ulica Bohaterów Monte Cassino.

Warto sfilmować Promenadę, zająć się tym może firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Monciak adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Monciak, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Monciak.
  • Ulica
    Bohaterów Monte Cassino
    Monciak mieści się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Gdańsku
  • 81-767 Sopot
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Monciak opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij