Ośrodek Konny Adventure Park

Wszyscy chętni potrenować jazdę konną mogą skorzystać z usług miejscowego Ośrodka Konnego Adventure Park w Gdyni Kolibkach. Wcześniej funkcjonującego pod nazwami "Stajnia Kolibki" oraz "Ośrodek Hipoterapii Gdynia Kolibki". Jak łatwo się domyślić: gospodarze organizują tutaj nie tylko zajęcia jeździeckie, ale też sesje terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Hasło przewodnie całego przedsięwzięcia to "Konie mamy w naturze" - i w tym konkretnym przypadku pasuje jak ulał.

Ośrodek Konny Adventure Park posiada całkiem spore i zróżnicowane stadko. Żyją tutaj tak małe, jak duże konie różnych ras i umaszczenia. Z pewnością adepci jazdy konnej w każdym wieku znajdą tutaj wierzchowca odpowiedniego do swoich potrzeb i możliwości. Czy to do nauki podstaw, wycieczek w siodle po malowniczych terenach nad morzem, czy też do rehabilitacyjnej hipoterapii.

Dla miłośników zwierząt ważną informacją będzie, że w Ośrodku Konnym Adventure Park wcielono w życie idee tzw. "Paddock Paradise". W dużym skrócie i uproszczeniu: tego typu ośrodki to dla koni niemalże raj na Ziemi. Gospodarze nie tylko doskonalą technikę jazdy gości, ale też przekazują wiedzę o naturze i zachowaniach zwierząt. Konie nie przebywają w stajni, tylko przez cały rok w miarę swobodnie biegają po lasach i padoku. Żyją niemal dokładnie tak samo, jak dzikie zwierzęta na wolności. No i jeźdźcy nie używają twardych wędzideł, tylko sznurkowych kantarków.

Dodaj opinię

Ceny w Stajni Kolibki:

 • 20 minut oprowadzania - 35 zł
 • 30 minut oprowadzania lub indywidualnej lekcji - 45 zł
 • 60 minut indywidualnej lekcji - 70 zł
 • 60 minut lekcji w grupie - 60 zł/os.
 • jazdy w terenie po plaży i lesie - 90 minut 100 zł, 120 minut 120 zł
 • karnet 10 40 30 minut na 2 miesiące - 400 zł
 • karnet na 5 godzinnych lekcji w grupie na 1 miesiąc - 275 zł
 • karnet na 10 godzinnych lekcji w grupie na 2 miesiące - 550 zł
 • karnet na 5 półtoragodzinnych jazd w terenie - 450 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Doskonałe miejsce, by na własnej skórze doświadczyć magii jazdy na koniu i bliskiego kontaktu z tymi niezwykłymi zwierzętami. Ośrodek Konny Adventure Park oferuje m.in. naukę podstaw (indywidualnie i w grupach), wyjazdy w teren i na plaże, tematyczne dyskusje i inne. Poza częścią rekreacyjną, rozrywkową i naukową, ośrodek prowadzi również profesjonalne zajęcia hipoterapii.

Ośrodek Konny Adventure Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Konny Adventure Park, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Konny Adventure Park.
Ceny biletów / cennik wejść do Ośrodek Konny Adventure Park. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 35-120 zł
  Ośrodek Konny Adventure Park cena biletu normalnego: 35-120 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Konny Adventure Park opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij