Papugarnia Gdańsk

Kameralny ogród zoologiczny, w którym - jak łatwo się domyślić - królują egzotyczne, niesamowicie kolorowe ptaki. Papugarnia w Gdańsku to niewielki, aczkolwiek systematycznie rozwijany obiekt. Z pewnością miłośnicy zwierząt oraz dzieci przeżyją tutaj mnóstwo radosnych chwil.

Największą atrakcją gdańskiej Papugarni jest fakt, że po wszystkich salach i wolierach goście przechadzają się z dużą swobodą. Dzięki temu wszystkie ary, nimfy, papużki faliste, kakadu, żako, i wiele innych, barwnych gatunków ciekawskich papug są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Naturalnie taka sytuacja wymaga trzymania się ściśle określonych zasad postępowania.

Oczywiście o wszystkim poinformuje personel Papugarni Gdańsk, ale o pewnych sprawach lepiej wiedzieć zawczasu. Dotyczy to zwłaszcza ubioru i biżuterii. Papugi latają swobodnie, a do tego same chętnie siadają na rękach, ramionach czy głowie. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej zdjąć wszystkie kolczyki, pierścionki i inne błyskotki - dzioby papug są bardzo silne. Poza tym najlepiej założyć bluzę z długim rękawem - bez guzików, ozdób i taką, której nie będzie żal wyrzucić.

Dodaj opinię

Ceny wejściówek do Papugarni w Gdańsku (jednorazowo pobyt maks. 2 godziny) - stan na czerwiec 2018:

 • 15 zł bilet ulgowy
 • 19 zł bilet normalny
 • 31 zł bilet rodzinny 1+1
 • 44 zł bilet rodzinny 2+1
 • 56 zł bilet rodzinny 2+2
 • bilety grupowe (powyżej 12 osób) - 11 zł/os. ulgowy, 15 zł/os. normalny

karma dla papug +2,50 zł

impreza urodzinowa - 20 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Mini-zoo z papugami w roli głównej. Gdańska Papugarnia to stosunkowo niewielka, ale za to systematycznie rozwijana ptaszarnia. Goście spacerują po salach i wolierach równie swobodnie, jak ich mieszkańcy - sytuacje, w których na ramieniu siada ara czy inna aleksandretta są na porządku dziennym. Taka bliskość wymaga odpowiedniego zachowania i ubioru.

Papugarnia Gdańsk adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Papugarnia Gdańsk, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Papugarnia Gdańsk.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Papugarnia Gdańsk. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 15 zł
  Papugarnia Gdańsk cena biletu ulgowego: 15 zł
 • 19 zł
  Papugarnia Gdańsk cena biletu normalnego: 19 zł
 • 31-56 zł
  Papugarnia Gdańsk cena biletu rodzinnego: 31-56 zł
 • Grupowy 11-15 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Papugarnia Gdańsk opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij