Park linowy Małpi Jar

Jedna z dodatkowych atrakcji gdańskiego ogrodu zoologicznego. Park linowy Małpi Jar jednak broni się również samodzielnie jako miejsce na ciekawe - i aktywne - spędzenie wolnego czasu. Na wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoją sprawność i zręczność, czeka tutaj aż 9 zróżnicowanych torów przeszkód.

Trzeba od razu zaznaczyć, że liczba dostępnych tras regularnie się zmienia. Park linowy Małpi Jar systematycznie rozbudowuje swoją ofertę o kolejne wyzwania i warianty przejścia. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby uwielbiające adrenalinę - tu jako przykład niech posłuży trasa Gorilla, z przeszkodami zawieszonymi na wysokości od 4 do 15 metrów - jak też małe dzieci. Dla Maluchów trasa Małe Safari będzie idealnym, w pełni bezpiecznym wyborem.

Obok typowych dla parków linowych atrakcji - siatek, wąskich kładek, mostów linowych, zjazdów tyrolskich etc. - Małpi Jar posiada szereg urozmaiceń. Od ścianki wspinaczkowej, przez basen kulkowy, aż po… realistyczne modele dinozaurów w skali 1:1.

Dodaj opinię

Ceny na poszczególnych trasach gdańskiego parku linowego Małpi Jar - stan na maj 2018:

 • trasa Dino (dla dzieci) - 20 zł za 3 przejścia
 • trasa Małe Safari (dla dzieci) - 15 zł za 3 przejścia (opiekun dziecka bezpłatnie)
 • trasa Kapucynki (dla dzieci) - 25 zł
 • trasa Makaka - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł
 • trasa Szympansa - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł
 • trasa Gibona Filipka - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł
 • trasa Bielika - bilet ulgowy 20 zł, bilet normalny 25 zł
 • trasa Gorilla - bilet ulgowy 25 zł, bilet normalny 30 zł

Dla grup 15-osobowych i większych 10% rabatu

Pomoc instruktora + 20 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Atrakcja na terenie oliwskiego zoo - w sam raz na nieco większą dawkę ruchu niż spacer pomiędzy wybiegami dla zwierząt. Systematycznie rozbudowywany park linowy Małpi Jar w Gdańsku posiada 9 tras, o rosnącym poziomie trudności. Od ścieżki dla maluchów, które ledwo nauczyły się chodzić, aż po ekstremalne tory przeszkód nawet kilkanaście metrów nad ziemią.

Park linowy Małpi Jar adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Małpi Jar, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Małpi Jar.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Małpi Jar. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 15-25 zł
  Park linowy Małpi Jar cena biletu ulgowego: 15-25 zł
 • 25-30 zł
  Park linowy Małpi Jar cena biletu normalnego: 25-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Małpi Jar opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij