Park linowy Samuraj

Wysokościowa część ekstremalnego parku rozrywki w Gdyni. Park linowy Samuraj to najbardziej reprezentatywny pod tym względem przedstawiciel Adventure Parku. Profesjonalnie zbudowany tor przeszkód gwarantuje niezapomniane przeżycia - nie ma to jak przejście po chybotliwej kładce 20 metrów nad ziemią.

Oczywiście wąskie, drewniane mostki bez poręczy to dopiero początek atrakcji. Drabiny sznurowe i poziome, siatki wspinaczkowe, kładki, podesty, wreszcie zapewniające dynamiczną jazdę bez trzymanki (oczywiście z zapiętym zabezpieczeniem alpinistycznym) tyrolki, nazywane również kolejkami amerykańskimi. Park linowy Samuraj w Gdyni łącznie dysponuje czterema tego rodzaju trasami, o zróżnicowanym stopniu trudności. Od toru szkoleniowego, przez wariant dla maluchów, aż po naprawdę wymagający małpi gaj.

Dodatkowo Adventure Park posiada jeszcze specjalną trasę tyrolską - podzieloną na cztery odcinki o łącznej długości ponad 500 metrów - 5 ścian wspinaczkowych o różnej wysokości (od 7 do 15 metrów) oraz Skok Adrenaliny. To linowe wahadło, rozpędzane skokiem z korony potężnej sosny, oczywiście w pełni zabezpieczone rozmaitymi amortyzatorami.

Dodaj opinię

Park linowy Samuraj - ceny atrakcji wysokościowych Adventure Park Gdynia:

 • średni park linowy: 30 zł (+30 zł za asystę instruktora) ; dla grup 25 zł/os. (+25 zł instruktor)
 • mini park-linowy dla dzieci: 10 zł bez limitu czasowego
 • duża ściana wspinaczkowa: 20 zł/15 min
 • ścianka wspinaczkowa dla dzieci: 15 zł/10 min lub 3 wejścia
 • zjazdy tyrolskie: 30 zł
 • skok adrenaliny: 30 zł
 • pakiet wysokościowy tyrolki + skok adrenaliny + średni park linowy: 70 zł

Pakiety rodzinne w parku linowym Samuraj:

 • 2 dorosłych + 1 dziecko: park linowy 75 zł, tyrolki 70 zł, pakiet wysokościowy 170 zł
 • 2 dorosłych + 2 dzieci: park linowy 100 zł, tyrolki 90 zł, pakiet wysokościowy 220 zł
 • 2 dorosłych + 3 dzieci: park linowy 120 zł, tyrolki 110 zł, pakiet wysokościowy 260 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Zespół wymyślnych torów przeszkód i innych atrakcji na wysokim poziomie - i w przenośni, i dosłownie. Niektóre elementy parku linowego Samuraj znajdują się ponad 20 metrów nad ziemią, co niewątpliwie dostarczy niesamowitych wrażeń. Turyści lubiący adrenalinę mają tutaj m.in. 4 urozmaicone trasy linowe, 5 ścian wspinaczkowych, trasę tyrolkową oraz skok z linowego wahadła.

Park linowy Samuraj adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Samuraj, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Samuraj.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Samuraj. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-30 zł
  Park linowy Samuraj cena biletu ulgowego: 10-30 zł
 • 20-70 zł
  Park linowy Samuraj cena biletu normalnego: 20-70 zł
 • 75-260 zł
  Park linowy Samuraj cena biletu rodzinnego: 75-260 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Samuraj opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij