Pływalnia GOS Osowa

Basen Gdańskiego Ośrodka Sportu, funkcjonujący w bezpośrednim sąsiedztwie jednej ze szkół podstawowych. Dlatego też z pływalni GOS Osowa regularnie korzystają uczniowie, w ramach lekcji wychowania fizycznego. W trakcie roku szkolnego przed 16:00 osoby indywidualne praktycznie nie mają szans skorzystać z basenu.

Pod względem infrastrukturalnym to dość kameralny, aczkolwiek jak na swoją niewielką skalę rozbudowany obiekt. Pływalnia GOS Osowa w Gdańsku to przede wszystkim główny basen pływacko-rekreacyjny. Długość 25 metrów, szerokość 12,5 m, głębokość 1,1-1,8 m, 4 tory sportowe, wreszcie mini-strefa relaksu. Odgrodzona murkiem część jest płytsza (110-122 cm), a nade wszystko wyposażona w parę urządzeń do hydromasażu.

Podobne atrakcje dominują w drugim, pięciokrotnie mniejszym (12,5×5 m) basenie. Pływalnię GOS osowa uzupełniają ponadto wanna jacuzzi (średnica 2,22 m) oraz niezbędne pomieszczenia techniczne i zaplecze sanitarne. Warto dodać, że w szatniach zainstalowano łącznie 128 szafek basenowych - 50 w przebieralni damskiej, 48 męskiej, 16 w szatni rodzinnej. Do tego cały obiekt spełnia wymogi osób niepełnosprawnych, dla których przygotowano 14 specjalnych schowków.

Dodaj opinię

Ceny wejściówek na pływalnię GOS Osowa w Gdańsku - stan na maj 2018:

 • bilety ulgowe 12,5 zł (w ferie zimowe od 1 zł)
 • bilet normalny 18 zł
 • bilet rodzinny (maks. 2 osoby dorosłe, dzieci do lat 16) 12,5 zł/os.
 • bilety aquaparkowe (czasowe) - ulgowe 10 zł/h, normalne 15 zł/h, rodzinne 10 zł/h od osoby
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kompleks basenowy Gdańskiego Ośrodka Sportu, jednakże sąsiedztwo szkoły sprawia, że ogólnodostępny zwykle staje się dopiero w godzinach popołudniowych. Co nie zmienia faktu, że pływalnia Osowa dysponuje ciekawą ofertą dla amatorów wodnego relaksu. Basen z 4 torami pływackimi, mniejszy basen rekreacyjny, jacuzzi - a całość dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Pływalnia GOS Osowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pływalnia GOS Osowa, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pływalnia GOS Osowa.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Pływalnia GOS Osowa. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-12,5 zł
  Pływalnia GOS Osowa cena biletu ulgowego: 10-12,5 zł
 • 15-18 zł
  Pływalnia GOS Osowa cena biletu normalnego: 15-18 zł
 • 10-12,5 zł/os. zł
  Pływalnia GOS Osowa cena biletu rodzinnego: 10-12,5 zł/os. zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pływalnia GOS Osowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij