Pływalnia GOS Stogi

Nowoczesny, przyszkolny obiekt basenowy zarządzany przez Gdański Ośrodek Sportu. Takie rozwiązanie lokalizacyjno-właścicielskie sprawia, że pływalnia GOS Stogi w pierwszej części dnia służy właściwie tylko i wyłącznie młodzieży szkolnej. Natomiast po godzinie 16:00, a w wakacje przez cały dzień (zwykle od 7:00 do 22:00), obiekt staje się dostępny dla wszystkich miłośników wodnych zabaw i rekreacji.

Pływalnię GOS Stogi w Gdańsku tworzy zespół dwóch basenów. Mniejszy (12,5×5 metrów) ma charakter typowo rekreacyjny. Najistotniejsze są tutaj rozmaite urządzenia do różnych wariantów hydromasażu. Jest też odrębne jacuzzi - wanna z bąbelkami ma średnicę 2,22 m. Z kolei nastawieni na bardziej sportowe basenowanie zdecydowanie więcej czasu spędzą w niecce pływackiej. 25 metrów długości, 12,5 m szerokości, głębokość 1,1-1,8 m i dwie części: większa z 4 torami pływackimi, mniejsza nieco wypłycona (maks. 1,22 m) i wyposażona szereg dysz i leżanek do masaży, gejzer i inne wodne atrakcje.

Na pływalni GOS Stogi działa również sauna fińska - dostępna w cenie każdego biletu, bez jakiejkolwiek dopłaty. Nie zaszkodzi wspomnieć, że są tutaj aż 4 szatnie, posiadające w sumie 119 szafek basenowych. Cały obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dodaj opinię

Ceny wejściówek na pływalnię GOS Stogi w Gdańsku - stan na maj 2018:

 • bilety ulgowe 12,5 zł (w ferie zimowe od 1 zł)
 • bilet normalny 18 zł
 • bilet rodzinny (maks. 2 osoby dorosłe, dzieci do lat 16) 12,5 zł/os.
 • bilety aquaparkowe (czasowe) - ulgowe 10 zł/h, normalne 15 zł/h, rodzinne 10 zł/h od osoby
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Basen szkolny, aczkolwiek zarządzany przez miejski ośrodek sportu i rekreacji - czyli ogólnodostępny. Pływalnia GOS Stogi to taki park wodny w wersji mini. Są tu dwa baseny, jeden 25-metrowy z 4 torami sportowymi i drugi rekreacyjny, ze zdecydowanie większą liczbą masażerów i innych wodnych atrakcji. Ponadto w obiekcie znajdują się jacuzzi oraz fińska sauna.

Pływalnia GOS Stogi adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pływalnia GOS Stogi, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pływalnia GOS Stogi.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Pływalnia GOS Stogi. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-12,5 zł
  Pływalnia GOS Stogi cena biletu ulgowego: 10-12,5 zł
 • 15-18 zł
  Pływalnia GOS Stogi cena biletu normalnego: 15-18 zł
 • 10-12,5 zł/os. zł
  Pływalnia GOS Stogi cena biletu rodzinnego: 10-12,5 zł/os. zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pływalnia GOS Stogi opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij