Postołowo Golf Club

Dla miłośników bodaj najbardziej eleganckiego i wytwornego sportu - istny raj na Ziemi. Postołowo Golf Club to elegancki, profesjonalny ośrodek z 18-dołkowym polem klasy mistrzowskiej PAR 72. W opinii specjalistów od tematu - np. znanego w środowisku Holendra Jeffreya P.Collinge’a - teren do gry w unikalny sposób łączy wysoki poziom techniczny z walorami krajobrazowymi. Postołowo Golf Club regularnie uwzględniany jest w rozmaitych rankingach najlepszych pól golfowych w Europie.

Pole mistrzowskie w Postołowie zajmuje ponad 100 ha powierzchni. Długość trasy do gry na 18 dołkach wynosi 7102 m dla profesjonalistów, 6236 m dla amatorów oraz 5122 m dla kobiet. Ponadto funkcjonują tutaj ogólnodostępne pole dla początkujących (6-dołkowe PAR 20), a także Driving Range oraz tzw. Centrum Krótkiej Gry - do ćwiczenia prawidłowej techniki różnych uderzeń w dużej i małej odległości od dołka. Warto jeszcze wspomnieć o możliwości gry w tzw. footgolf - oryginalne połączenie golfa z piłką nożną.

Naturalnie Postołowo Golf Club pozwala zapisać się na profesjonalne lekcje gry w golfa, obiekt posiada również stosownie rozbudowane zaplecze i organizuje imprezy szkoleniowo-integracyjne. Ponadto regularnie jest areną rozgrywania najróżniejszych turniejów. Pieczę nad polem w postołowie sprawuje Gdańsk Golf & Country Club.

Dodaj opinię

Ceny w Postołowo Golf Club:

Pole PAR 72:

 • 18 dołków - 250 zł; w soboty, niedziele i święta 280 zł
 • 36 dołków dziennie - 375 zł; w soboty, niedziele i święta 420 zł

Pole Par 20 i Centrum Krótkiej Gry:

 • Pakiet pole + Driving Range + Centrum Krótkiej Gry - 60 zł opłata dzienna ; dla rodzin 2+2 150 zł
 • Pakiet Driving Range + Centrum Krótkiej Gry - 50 zł opłata dzienna

Footgolf (runda 18 dołków) - normalny 50 zł, juniorzy 25 zł, wypożyczenie piłeczki +10 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Zdaniem specjalistów - jedno z najciekawszych pól golfowych w Europie. Jednak Postołowo Golf Club to nie tylko 18-dołkowe PAR 72 klasy mistrzowskiej, ale też rozbudowany teren dla początkujących. Golfiści mogą skorzystać tutaj z Centrum Krótkiej Gry, Driving Range i 6-dołkowego pola PAR 20. Albo zagrać w footgolf, czyli połączenie piłki nożnej i golfa.

Postołowo Golf Club adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Postołowo Golf Club, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Postołowo Golf Club.
Ceny biletów / cennik wejść do Postołowo Golf Club. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 25 zł
  Postołowo Golf Club cena biletu ulgowego: od 25 zł
 • od 50 zł
  Postołowo Golf Club cena biletu normalnego: od 50 zł
 • od 150 zł
  Postołowo Golf Club cena biletu rodzinnego: od 150 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Postołowo Golf Club opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij