Rejsy

Z Gdyni jako znaczącego portu morskiego można wybrać się w rejs w najdalsze zakątki świata.

Z Nabrzeża Helskiego wypływają promy Stena Line do szwedzkiej Karlskrony. Jacht Klub Morski „Gryf” (al. Jana Pawła II 11 A) urządza rejsy turystyczne po Bałtyku, Morzu Północnym i Atlantyku, przedsiębiorstwo Baltic Gateway Poland (ul. Słowackiego 58) jest zaś wprawnym organizatorem morskich wycieczek m.in. do: Karlskrony, Sztokholmu, Kopenhagi, na Bornholm, Spitsbergen, Islandię, do Sankt Petersburga i Moskwy.

Dodaj opinię

Nie wszyscy mają ochotę, środki lub umiejętności, by samodzielnie wyprawiać się na morze jachtem czy inną łodzią Dlatego też na gdyńskich nabrzeżach na turystów czeka wiele statków wycieczkowych. Niektóre kursują parę godzin i wracają do tego samego portu, inne łączą nadmorskie miasta różnych państw - pływają m.in. do Skandynawii, Rosji, czy… ciepłych krajów.

Rejsy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij