SJK Kumaki

Oryginalne gospodarstwo wiejskie z brazylijską restauracją, w którym z powodzeniem funkcjonuje również szkółka jazdy konnej. Kumaki w Bąkowie pod Gdańskiem szczycą się rozbudowaną, nowoczesną infrastrukturą oraz rozbudowaną ofertą jeździecką. O pięknym zwierzyńcu już nie wspominając.

Wszystkie zajęcia i treningi w SJK Kumaki co do zasady przeprowadza się indywidualnie bądź w niewielkich grupach, liczących maksymalnie 4 osoby. Fachowi instruktorzy cały czas czuwają nad przebiegiem jazdy, służąc przydatną pomocą i celnymi uwagami. Ważnym elementem każdych zajęć - czy to treningu sportowego, czy to rekreacyjnej wycieczki - jest nawiązanie odpowiedniego kontaktu z koniem. Gospodarze zapewniają, że wszystkie konie w Kumakach są spokojne i przyjazne.

Turyści mogą tutaj zarówno nauczyć się podstaw jazdy konnej, jak też uczestniczyć w ćwiczeniach bardziej zaawansowanych elementów jeździeckiego rzemiosła. SJK Kumaki w Bąkowie organizuje również wyjazdy w teren. Piękne, niezwykle fotogeniczne plenery rezerwatu Bursztynowa Góra niewątpliwie zachęcają do aktywnego uczestnictwa w takich wycieczkach w siodle.

Dodaj opinię

Cennik w Szkółce Jazdy Konnej Kumaki w Bąkowie niedaleko Gdańska - stan na czerwiec 2018:

  • 20 zł oprowadzanie na kucyku (10 minut)
  • 50 zł jazda indywidualna (30 minut lonży lub lonżo-maneżu)
  • 60 zł jazda grupowa na maneżu lub w terenie (60 minut)
  • 90 zł jazda indywidualna na maneżu

6-miesięczny karnet na jazdy indywidualne (lonża, lonżo-maneż) - 270 zł za 6 jazd

6-miesięczny karnet na jazdy w grupie - 330 zł za 6 jazd, 500 zł za 10 jazd

przy umowie semestralnej - jazdy indywidualne po 40 zł, jazdy grupowe po 50 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kameralna, choć całkiem rozwinięta szkółka jazdy konnej. Kumaki w Bąkowie mieszczą się na terenie gospodarstwa posiadającego również… brazylijską restaurację. Oferta jeździecka obejmuje zarówno naukę podstaw, jak i bardziej zaawansowane treningi techniczne. Na szczególną uwagę zasługują wyprawy terenowe, a to ze względu na piękne pejzaże rezerwatu Bursztynowa Góra.

SJK Kumaki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do SJK Kumaki, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem SJK Kumaki.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do SJK Kumaki. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 20 zł
    SJK Kumaki cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: SJK Kumaki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij