Squash Hedonia Sport

Tudzież Hedonia Squash Gdańsk - zresztą z punktu widzenia turysty nazwa klubu jest drugorzędna. Liczy się przede wszystkim przyjemność płynąca z dynamicznej, emocjonującej gry oraz korzyści wynikające z aktywnego wypoczynku. A tych squashowe zmagania dostarczają aż nadto.

Squash Hedonia Sport dysponuje pięcioma pełnowymiarowymi kortami, wraz z całym zapleczem - szatniami, klubową kawiarenkę etc. Gospodarze sami mówią, że kładą szczególny nacisk na stworzenie jak najlepszych warunków do gry. Do dyspozycji amatorów tego sportu jest także wypożyczalnia wysokiej klasy sprzętu, zaś początkujący mogą skorzystać z lekcji u profesjonalnych instruktorów.

Sam squash to specyficzna odmiana halowego tenisa, tyle że z nieco bardziej rozbudowanymi zasadami. Przede wszystkim - piłka może odbijać się od czterech ścian. Poza tym powierzchnia kortu jest znacznie mniejsza, trzeba też uwzględniać nieco więcej linii i warunków do zdobycia punktu. Główna idea squasha jest jednak taka sama jak w tenisie ziemnym: zagrać piłkę tak, aby przeciwnik jej nie odbił lub zrobił to nieprawidłowo.

Dodaj opinię

Ceny za grę w squasha w gdańskim klubie Hedonia Sport - stan na maj 2018:

 • 35 zł za kortogodzinę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
 • 60 zł za kortogodzinę od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00
 • 50 zł za kortogodzinę w weekendy i święta (zazwyczaj czynne od 9:00 do 22:00)

Wypożyczenie sprzętu:

 • rakieta metalowa 5 zł
 • rakieta grafitowa 8 zł
 • rakieta demo 15 zł
 • ochronne okulary 5 zł

Klubowe karnety Squash Hedonia: 130-600 zł, w zależności od wariantu.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Interesująca alternatywa dla miłośników tenisa, np. w razie niepogody albo znużenia graniem według wciąż tych samych zasad. Squash to dynamiczna i intensywna gra. Może nieco bardziej skomplikowana, lecz zrozumienie wszystkich reguł nie zajmie wielu wymian. Klub Hedonia Sport posiada 5 kortów squashowych, wysokiej jakości sprzęt i profesjonalną kadrę instruktorów.

Squash Hedonia Sport adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Squash Hedonia Sport, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Squash Hedonia Sport.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Squash Hedonia Sport. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 35-60 zł
  Squash Hedonia Sport cena biletu normalnego: 35-60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Squash Hedonia Sport opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij