Stajnia nad Jeziorem

Ośrodek jazdy konnej z szeroką ofertą turystyczno-rekreacyjną i stosownie do niej rozwiniętą infrastrukturą. Stajnia nad Jeziorem w Chwaszczynie, praktycznie na samym skraju Gdańska, ma na stanie m.in. dużą ujeżdżalnię z zadaszeniem oraz kilka placów do trenowania różnych konkurencji - w tym skoków przez przeszkody. Oczywiście co najmniej równie ważne są stajnie i przebywające w nich konie.

Na stałe w chwaszczyńskiej Stajni nad Jeziorem zazwyczaj przebywa ok. 5-10 wierzchowców. W takim towarzystwie z pewnością uda się dobrze dobrać konia do umiejętności i charakteru jeźdźca - poza tym w ośrodku działa hotel dla koni. Zajęcia prowadzone są odpowiednio doświadczonych instruktorów. Dotyczy to zarówno nauki podstaw jeździectwa, jak też zaawansowanych treningów skokowych i ujeżdżeniowych. Sporym zainteresowaniem cieszą się również plenerowe wycieczki po okolicy.

Ponadto Stajnia nad Jeziorem w Chwaszczynie dysponuje pewnym zapleczem wypoczynkowym. A konkretnie wiatą z piecem do pieczenia mięsa - w sam raz na imprezy okolicznościowe, gdzie jazda konna będzie jedną z wielu atrakcji. Istnieje również możliwość przejażdżki bryczkami oraz zorganizowania zimowego kuligu z ogniskiem.

Dodaj opinię

Ceny jazd w Stajni nad Jeziorem w Chwaszczynie pod Gdańskiem - stan na czerwiec 2018:

 • oprowadzanie - 1 zł za minutę
 • lonżowanie - 20 zł za 15 minut albo 30 zł za 30 minut
 • jazda na maneżu - 30 zł za 30 minut albo 50 zł za 60 minut
 • jazdy w terenie (organizowane od poniedziałku do piątku) - 60 zł za 60 minut

koszty hotelu dla koni - 800 zł miesięcznie

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Ośrodek rekreacyjno-sportowy z jeździectwem w roli głównej. Stajnia nad Jeziorem w Chwaszczynie, tuż przy administracyjnej granicy Gdańska, proponuje zarówno naukę dla początkujących, jak też terenowe wycieczki wierzchem czy treningi skokowo-ujeżdżeniowe. Poza tym stadnina posiada zaplecze pod imprezy okolicznościowe w rodzaju zimowego kuligu z ogniskiem.

Stajnia nad Jeziorem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia nad Jeziorem, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia nad Jeziorem.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia nad Jeziorem. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 1 zł
  Stajnia nad Jeziorem cena biletu ulgowego: od 1 zł
 • od 20 zł
  Stajnia nad Jeziorem cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia nad Jeziorem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij