Stajnia Nara

W Stajni Nara - wcześniej funkcjonującej pod nazwą Stajnia Tara - pod okiem wprawnych szkoleniowców również można nauczyć się jazdy na koniu i skorzystać ze sposobności jazdy w terenie. Stajnia prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno dla doświadczonych jeźdźców, jak i tych zupełnie początkujących. Nauka jazdy odbywa się na lonży, placu - maneżu, jak również podczas wyjazdów terenowych do lasu, na plażę i nad jezioro.

Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki mieszczący się w jednej z najstarszych części miasta - dzielnicy Wielki Kack. Bliskie sąsiedztwo pięknych lasów, wchodzących w skład Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, stwarza świetne warunki do rajdów w terenie. Kto nie czuje się wystarczająco pewnie, w Stajni Nara może wziąć kilka lekcji, po których odczuwalni poprawi swoje umiejętności.

Stajnia Nara adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Nara, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Nara.
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Nara. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30-240 zł
    Stajnia Nara cena biletu normalnego: 30-240 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Nara opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij