Star Bowling

Klub dla wszystkich fanów sportu - zarówno uprawiających go aktywnie, jak też kanapowych kibiców. Rzecz jasna Star Bowling w Gdańsku to przede wszystkim kręgielnia, ale na zbijaniu pionów odpowiednio rzuconą kulą atrakcje wcale się tutaj nie kończą.

Miłośnicy kręgli mają tutaj do dyspozycji 4 profesjonalne tory. Komputerowy system liczenia punktów gwarantuje, że kiedy już zabawa przerodzi się w zaciętą rywalizację, sportowe zasady fair-play wciąż będą obowiązywały. Star Bowling chwali się kameralną atmosferą gry, w czym duża zasługa przygrywającej w tle muzyki oraz “relaksującego oświetlenia z efektem moonlight” - czyli quasi-księżycowego światła. Pozostałe dekoracje również utrzymane są w astronomiczno-kosmicznym anturażu.

Poza kręglami czekają tutaj jeszcze m.in. kilka stołów bilardowych, piłkarzyki stołowe oraz klasyczne flippery. Star Bowling rzecz jasna posiada specjalną ofertę dla grup zorganizowanych - zwłaszcza dziecięcych. Czy to dla szkół, czy to na imprezę urodzinową.

Gdańska kręgielnia Star Bowling stanowi część kompleksu sportowego City Fitness.

Dodaj opinię

Ceny kręgielni Star Bowling w City Fitness Gdańsk:

  • od poniedziałku do czwartku - 25 zł/h od 15:00 do 22:00, 35 zł/h od 18:00 do 22:00
  • w piątki - 25 zł/h od 15:00 do 18:00, 40 zł/h od 18:00 do 24:00
  • w soboty - 40 zł/h od 11:00 do 24:00
  • w niedziele - 40 zł/h od 14:00 do 22:00

Wypożyczenie specjalnego obuwia do gry - 3 zł od pary

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kręgielnia funkcjonująca w ramach centrum fitnessowego. Z natury rzeczy Star Bowling jest nastawiony zdecydowanie bardziej na czystą, niezobowiązującą rozrywkę. Główna atrakcja to 4 profesjonalne tory do kręgli z komputerowym zliczaniem punktów i specyficznym oświetleniem “moonlight”. Do tego dochodzi bilard, piłkarzyki, flipery oraz odpowiednio zaopatrzony bar.

Star Bowling adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Star Bowling, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Star Bowling.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Star Bowling. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-40 zł
    Star Bowling cena biletu normalnego: 25-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Star Bowling opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij