Tenis Klukowo

Kameralne i położone nieco na uboczu, aczkolwiek bardzo nowoczesne centrum tenisowe. Chlubą ośrodka Tenis Klukowo w Gdańsku jest zespół dwóch nowoczesnych hal tenisowych. Zbudowanych w taki sposób, że światło słoneczne dość łatwo przedostaje się do środka - dzięki temu lampy uruchamiane są tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne.

Naturalnie korty Tenis Klukowo są dostępne przez cały rok, bez względu na pogodę. Za sprawą specjalistycznych nagrzewnic nawet śnieżna, mroźna zima nie przeszkodzi miłośnikom białego sportu w uprawianiu ulubionego hobby. Co do specyfiki samych kortów - to obiekty pełnowymiarowe, ze sztuczną nawierzchnią dywanową.

Tenis Klukowo oferuje jeszcze treningi z wykwalifikowanymi instruktorami oraz bezpłatne wypożyczenie niezbędnego do gry w hali sprzętu tenisowego.

Dodaj opinię

Ceny na hali tenisowej w Gdańsku-Klukowie - stan na maj 2018:

  • godzina gry w sezonie letnim (1 VI - 30 IX) - 35 zł
  • godzina gry w sezonie zimowym (październik - maj) - 65 zł
  • rezerwacje stałe 60 zł
  • gra przy oświetleniu + 10 zł

sprzęt do speedmintona - wypożyczenie 10 zł/h za komplet

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Całoroczny ośrodek tenisowy, składający się z dwóch zadaszonych kortów. Hale w ośrodku Tenis Klukowo są o tyle specyficzne, że dobrze przepuszczają światło dzienne. Oczywiście zainstalowano też sztuczne oświetlenie oraz specjalny system ogrzewania. Nawierzchnia pełnowymiarowych kortów to swego rodzaju dywan. Na miejscu działają szkółka i wypożyczalnia sprzętu.

Tenis Klukowo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tenis Klukowo, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tenis Klukowo.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Tenis Klukowo. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 35-75 zł
    Tenis Klukowo cena biletu normalnego: 35-75 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tenis Klukowo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij