Tokary Golf Club

Rozbudowane i nowoczesne centrum golfowe, położone nieopodal Trójmiasta. Głównym atutem Tokary Golf Clubu jest rzecz oczywista pełnowymiarowe, liczące 18 dołków pole golfowe. Współczynnik PAR wynosi 72 - tyle uderzeń do zaliczenia wszystkich etapów będzie tutaj dobrym wynikiem.

Oczywiście gospodarze pola zadbali o odpowiednie urozmaicenie terenu: lasy, rzeczki i sadzawki, pofałdowane górki, piaskowe pułapki… Golf Club w Tokarach posiada również rozbudowane zaplecze treningowe: od wydzielonych stref do ćwiczenia różnych typów uderzeń, aż po multimedialne symulatory - szczególnie popularne zimą. O budynku klubowym, restauracji, profesjonalnych instruktorach, egzaminach na Zieloną Kartę PZG czy cyklicznie organizowanych turniejach już nie wspominając.

W ramach Tokary Golf Club funkcjonuje nie tylko pole golfowe, ale też ośrodek jazdy konnej Stajnia Tokary, boisko do gry w bule oraz hala sportowa. Pod dachem gra się przede wszystkim z tenisa ziemnego, ale infrastruktura pozwala na rekreacyjne uprawianie kilku kolejnych dyscyplin, np. koszykówki.

Dodaj opinię

Centrum sportowe, w którym główną rolę odgrywa elegancki golf. Miłośnicy tej dyscypliny mają tutaj do dyspozycji duże, 18-dołkowe pole i rozbudowaną infrastrukturę. Tokary Golf Club posiada m.in. multimedialne symulatory, stanowiska do ćwiczeń konkretnych typów uderzeń czy budynek klubowy z restauracją. Na miejscu można zapisać się na turniej albo profesjonalne lekcje.

Tokary Golf Club adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tokary Golf Club, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tokary Golf Club.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tokary Golf Club opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij