Wędkarstwo morskie - jacht Beryl

Rekreacyjne łowienie ryb - specyficzne, typowo męskie hobby, wymagające przede wszystkim niezmierzonych pokładów cierpliwości. Choć nie ma co ukrywać, że zazwyczaj wędkowanie jest tylko jednym z wielu stałych punktów programu wyjścia “na ryby” - zwłaszcza w większym gronie. Wędkarstwo pełnomorskie w Gdańsku zdaniem wielu będzie zdecydowanie atrakcyjniejsze od zarzucania przynęty z plaży czy jakiegoś pomostu.

Ofert na wędkarskie rejsy z gdańskiego portu zdecydowanie nie brakuje. Jedną z propozycji będzie jacht motorowy Beryl. To 15-metrowa jednostka, która na pokład może zabrać nawet 14 wędkarzy (minimalna liczebność grupy to 8 osób). Kompleksowe wyposażenie - m.in. zaawansowane przyrządy nawigacyjne, echosonda, mesa z aneksem kuchennym, koje, zaplecze sanitarne - gwarantują bardzo komfortowe (i bezpieczne) warunki wyprawy na ryby. Naturalnie największą popularnością wśród amatorów wędkowania cieszy się łowienie dorszy.

Właściciele jachtu Beryl oferują wędkarskie wyprawy na morze i czarter jednostki przez cały rok. Łódź zazwyczaj cumuje na przystani w sąsiedztwie Twierdzy Wisłoujście - naturalnie przed rejsem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Dodaj opinię

Cennik morskich rejsów wędkarskich jachtem Beryl z Gdańska:

  • 8-10 godzin w tygodniu - 130 zł/os.
  • 8-10 godzin w weekendy i święta - 150 zł/os.
  • wypożyczenie sprzętu (wędki, sztucznej przynęty) + 20 zł/os.
  • cena za całościowy czarter jachtu ustalana indywidualnie
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jedna z propozycji “męskiej wyprawy” na pełne morze w celu złowienia jakiejś grubszej ryby. Zazwyczaj dorsza. Wędkarstwo morskie powszechnie uważa się za zdecydowanie bardziej emocjonujące niż łowienie z plaży czy pomostów. Z kolei rzeczony jacht Beryl to 15-metrowa, kompleksowo wyposażona łódź dla maks. 14 osób. Na dodatek pływające przez cały rok.

Wędkarstwo morskie - jacht Beryl adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędkarstwo morskie - jacht Beryl, zobacz gdzie w Gdańsku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędkarstwo morskie - jacht Beryl.
Ceny biletów / cennik wejść do Wędkarstwo morskie - jacht Beryl. Redakcja serwisu www.gdansk.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 130 zł/os. zł
    Wędkarstwo morskie - jacht Beryl cena biletu normalnego: od 130 zł/os. zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędkarstwo morskie - jacht Beryl opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij