Gdańsk - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe

Oferta turystyczna Gdańska na noclegi z basenem wliczonym w cenę pobytu nad morzem jest nad wyraz różnorodna. Od stosunkowo nielicznych, za to gwarantujących wszelkie wygody stref wodnego relaksu oraz SPA & Wellness w luksusowych hotelach, aż po kameralne ośrodki wypoczynkowe na obrzeżach Trójmiasta z basenami ogrodowymi i/lub tandemem jacuzzi + sauny. Noclegi nad morzem są po to, żeby przyjemnie odpocząć, a Gdańsk z basenami zapewniają ku temu nad wyraz sprzyjające warunki.

Jak wszystkim doskonale wiadomo, za najwyższą jakością doznań idą w parze ceny na takim poziomie, przy którym przeciętny Kowalski ryzykuje palpitacjami serca i zadłużeniem trzech kolejnych pokoleń. Ekskluzywne noclegi z basenem w Gdańsku kierowane są do ściśle określonej klienteli - wystarczy zerknąć na cennik pięciogwiazdkowego hotelu Hilton. Pewnym pocieszeniem może być fakt, iż kompleks basenowo-rekreacyjny Urban Spa jest otwarty dla turystów, którzy znaleźli sobie wygodne pokoje nad morzem zupełnie gdzie indziej. Da się zatem połączyć tani nocleg z luksusami zabiegów kosmetycznych, pielęgnacyjnych, odprężającej kąpieli z hydromasażem etc. Trzeba “tylko” umówić się na konkretny termin. Zresztą wymóg wcześniejszej rezerwacji dotyczy również hotelowych gości, którzy wynajmą sobie najdroższy apartament nad morzem w centrum Gdańska.

Kto uważa, że specjalne kosmetyki i cała ta prestiżowa otoczka markowych hoteli to pic na wodę i zbytki niewarte takich pieniędzy, również znajdzie kilka interesujących opcji. Wprawdzie ta część noclegów z basenem nad morzem w Gdańsku będzie nieporównywalnie uboższa, to tanie kwatery również są w stanie zapewnić odrobinę wodnego relaksu. Na przykład Centrum Wypoczynkowe Karman, oferujące domki letniskowe nad morzem na Wyspie Sobieszewskiej. Basen ogrodowy to zawsze coś. Albo prywatny dom z pokojami gościnnymi “U Adasia”, oferujący mini-basen dla dzieci. Ciekawa opcja na luźne popołudnie dla wielodzietnych rodzin.

Pod nocleg z basenem w cenie pobytu nad morzem w Gdańsku da się podciągnąć również te obiekty, które oferują coś w rodzaju podstawowego SPA - bez basenu kąpielowego, za to z jacuzzi, saunami, łaźniami parowymi i kilkoma typami masażu (z rozmaitymi dodatkami). W tym gronie można wymienić trzygwiazdkowy, konferencyjno-sportowy hotel Galion czy pensjonatowy Ośrodek Bursztyn. A skoro już mowa o bursztynach, pensjonatach nad morzem i basenach - warto jeszcze wspomnieć o Bursztynowej Wydmie. W 2010 r. prezydent Gdańska wyróżnił ją za “Najładniejszą i najbardziej zadbaną posesję na Wyspie Sobieszewskiej”. Goście mają tutaj do dyspozycji 7 standardów pokoi - w tym czteroosobowy apartament - dziecięcy plac zabaw, pełen zieleni ogród, wiaty grillowe oraz sezonowy basen pod chmurką.

Jest zatem całkowicie jasne, iż Gdańsk noclegi z basenem w cenie wczasów nad morzem zapewnia na całe mnóstwo najróżniejszych sposobów. Turyści mają na tyle duży wybór, że jeśli ktokolwiek ma ochotę na relaks inny niż na plaży, z pewnością znajdzie odpowiednią dla siebie opcję.

Sprawdź również okoliczne miejscowości:

Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Gdańsk - noclegi z basenem. Pensjonaty, hotele, domki letniskowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij